Trasa autobusu 65 - 65: Poznańska => Janów -
Przystanki autobusowe
- 1 - Poznańska
- 2 - Nowy Dwór
- 3 - Hiacyntowa
- 4 - Rolna
- 5 - Szkoła Salezjańska NŻ
- 6 - Rondo Konińskich Cyklistów
- 7 - Spółdzielców
- 8 - ZUS
- 9 - Dworzec PKP
- 10 - Aleje 1 Maja
- 11 - ZSGE
- 12 - Wyszyńskiego
- 13 - Sosnowa
- 14 - Okólna
- 15 - 11 Listopada
- 16 - Targowisko Miejskie
- 17 - Leśna
- 18 - Niesłusz
- 19 - Gajowa NŻ
- 20 - Marantów NŻ
- 21 - Huta
- 22 - Maliniec
- 23 - Przemysłowa NŻ
- 24 - Elektrownia Konin NŻ
- 25 - Jędrzejewskiego NŻ
- 26 - Muzeum Okręgowe
- 27 - Gosławice
- 28 - Przystań Gosławice
- 29 - Gaj NŻ
- 30 - Pątnów
- 31 - Pątnowska NŻ
- 32 - Kazimierska NŻ
- 33 - Elektrownia Pątnów
- 34 - Kamienica I NŻ
- 35 - Kamienica II NŻ
- 36 - Kamienica III NŻ
- 37 - Kamienica-skrzyżowanie NŻ
- 38 - Janów